Velvet Smoothie egy prémium hátlapvédő a híres Tactical márkától. A tok nagyon kellemes tapintású szilikon anyagból készült és környezetbarát, újrahasznosított papírból készült csomagolásban érkezik.
A tok védi a telefon sarkait, és esés esetén maximális védelmet nyújt. További előny a belső, puha mikroszálas bélés, amely megvédi a telefont a por és egyéb szennyeződések okozta karcolásoktól.
Természetesen minden kezelőszerv és csatlakozó könnyen elérhető. A tok teljes mértékben kompatibilis a vezeték nélküli töltőkkel.
Ezenkívül a képernyő körül kissé kiemelkedő szélek megakadályozzák a képernyő karcolódását, ha a készüléket képernyővel lefelé helyezi le.
A tokok széles színskálában kaphatók, színüket megőrzik, így nem fakulnak ki vagy sárgulnak idővel, és remek divatos kiegészítők, ha össze akarja hangolni a telefon színét az öltözetével, vagy egyszerűen csak szeret egy adott színt.
ELLENÁLLHATATLANUL TARTÓS
Nálunk a Tactical-nél fontos, hogy termékeink tartósak legyenek, és büszkén állunk termékeink minősége mellett! Ezért a Tactical magas szintű gondoskodás keretében életre szóló garanciát kínálunk erre a termékre.
LÉGY ÖKO
A Tactical-nál szeretjük a természetet. Minden termékünket ECO dobozokba csomagoljuk, amelyek újrahasznosított papírból készülnek, így minimálisra csökkentve a környezeti terhelést. Gondolkodj taktikusan!
Jellemzők
– szilikon, kellemes tapintású anyag, amelyet Liquid Siliconként is neveznek
– belső, puha mikroszálas bélés
– színtartó, idővel nem fakul ki vagy sárgul meg
– olajtaszító bevonat, amely megakadályozza a zsír lerakódását és az ujjlenyomatok megjelenését a tokon
– ellenálló és kellően erős anyag, amely védi a telefont az esetleges esésekkor
– minden kezelőszerv és csatlakozó könnyen elérhető
– alkalmas vezeték nélküli töltésre is
– a képernyő körüli kissé kiemelkedő szélek megakadályozzák a karcolásokat, ha a készüléket képernyővel lefelé helyezi
– környezetbarát csomagolás újrahasznosított papírból
– széles színskála – kiváló divatos kiegészítő