Ringke Easy Slide 2-Pack Nintendo Switch 2 Clear

Ringke Easy Slide 2-Pack Nintendo Switch 2 Clear

9 800 Ft

Rendelésre

Várható kézbesítés dátuma: 2026.05.25.

Rendelésre

Várható kézbesítés dátuma: 2026.05.25.

Kiegészítők
  Ha még 18 000 Ft értékben vásárolsz, a szállítás ingyenes lesz.

1-2 napon belüli szállítás

700 Ft

  • Packeta

1-2 napon belüli szállítás

700 Ft

  • DPD

1-2 napon belüli szállítás

990 Ft

  • Express One

1-2 napon belüli szállítás

1200 Ft

1-2 napon belüli szállítás

1900 Ft

  • 14 napon belül visszaküldheti a terméket, ha az nem felel meg Önnek – kivéve a személyre szabott termékeket.
  • Jótállás: 24 hónap

Termékleírás

A Ringke cég által készített kristálytiszta Easy Slide edzett üveg tökéletesen tükrözi a megjelenített színeket és nem befolyásolja az érintés érzékenységét.
Készült újrahasznosított és megerősített edzett üvegből. A magas keménységi fokozat (9H) biztosítja, hogy az Easy Slide ellenálljon a karcolásoknak még éles tárgyakkal való érintkezés esetén is (például kés vagy kulcsok).

Az üveget egy speciális oleofóbb bevonattal látták el, amely minimalizálja az ujjlenyomatok és egyéb szennyeződések felületre történő rárakódását.

Az Easy Slide különösen azért készült, hogy megvédje a képernyőt a karcolásoktól, valamint az esetleges esésekből eredő ütődésektől.

Továbbá, hogy egyszerűbbé tegye a telepítést, a csomag tartalmaz egy Easy Slide szerelési eszközt, amely lehetővé teszi az üveg alkalmazását egyszerűbben és pontosabban.

* Az üveg rendelkezik a legtágabb Case Friendly kialakítással, ami azt jelenti, hogy kompatibilis a piac legtöbb tokjával, és minden Ringke tokkal.
** A kijelzők széleinek különböző marásai miatt, a védőfólia/védőüveg telepítése után a képernyő körül egy finom légáramlási halo képződhet. Ez egy természetes helyzet és függ magától a képernyőtől.

SZERELÉSI ÚTMUTATÓ:
1) Kezdje a szerelést a fürdőszobában közvetlenül fürdés után – a vízgőz magába szívja az összes port a levegőből és nem fog zavarni a telepítés során.
2) Alaposan tisztítsa meg és zsírtalanítsa a képernyő felületét, majd törölje szárazra fényesre.
3) Telepítse a bevonatot a lehető legkiegyensúlyozottabban – a csomagban lévő pozícionáló keret segítségével pozícionálhatja.
4) Távolítsa el a légbuborékokat, alaposan nyomkodja le az egészet körkörös mozdulatokkal több tucat másodpercig. Csinálja úgy, hogy a ragasztó réteg minél erősebben tapadjon a képernyőhöz.

TERMÉK JELLEMZŐI:
– 100% Eredeti
– Eredeti csomagolásban
– 9H keménységű
– 2.5D marású élek, amelyek kellemesek a megérintésre
– További oleofób réteg
– Ideális átlátszóság
– Nem befolyásolja az érintésfunkciót
– Méretek: 195 x 106 mm

A CSOMAG TARTALMA:
2 x Ringke Easy Slide üveg
2 x Telepítő készlet