Karl Lagerfeld Liquid Silicone K&CH Heads MagSafe Pink iPhone 16e Tok

15 200 Ft

Rendelésre

Várható kézbesítés dátuma: 2026.05.25.

Rendelésre

Várható kézbesítés dátuma: 2026.05.25.

Kiegészítők
  Ha még 18 000 Ft értékben vásárolsz, a szállítás ingyenes lesz.

1-2 napon belüli szállítás

700 Ft

  • Packeta

1-2 napon belüli szállítás

700 Ft

  • DPD

1-2 napon belüli szállítás

990 Ft

  • Express One

1-2 napon belüli szállítás

1200 Ft

1-2 napon belüli szállítás

1900 Ft

  • 14 napon belül visszaküldheti a terméket, ha az nem felel meg Önnek – kivéve a személyre szabott termékeket.
  • Jótállás: 24 hónap

Termékleírás

A Karl Lagerfeld Liquid Silicone Karl és Choupette hátsó telefontok egy kiváló kiegészítő minden stílus- és praktikumkedvelő számára.
A tok könnyű és ellenálló, prémium minőségű szilikonból készült, amely nemcsak hogy hatékonyan védi a telefonját a por és a karcolások ellen, de kényelmesen is tartja és nem csúszik meg a kézben. A tok belsejében finom mikroszálas bélés található.
A pontosan illeszkedő forma tökéletesen rásimul a telefonra és lehetővé teszi az összes gomb és csatlakozó könnyű elérését.
Ez a tok támogatja a MagSafe technológiát, ami azt jelenti, hogy kompatibilis a vezeték nélküli töltéssel és egyéb MagSafe kiegészítőkkel.
A tok dizájnja Karl Lagerfeld és macskája, Choupette ikonikus ábrázolását viseli, ami nemcsak praktikus, de stílusos kiegészítővé is teszi, amely remekül kiegészíti az Ön öltözetét.
Ha olyan tokot keres, ami eleganciát és funkcionalitást ötvöz, ez a darab Karl Lagerfeldtől az Ön számára a tökéletes választás.

Kulcsjellemzők:
– Eredeti Karl Lagerfeld
– Könnyű és ellenálló tok prémium folyékony szilikonból
– Belső bélés finom mikroszálas anyagból
– Kiválóan tartja a kezében és nem csúszik
– MagSafe támogatás
– Pontosan követi a telefon formáját és lehetővé teszi a gombok és csatlakozók könnyű hozzáférését.
– Védi a telefont a por és karcolások ellen
– Stílusos és funkcionális kiegészítő a telefonjához és a megjelenéséhez