Kristálytiszta edzett üveg, amely kiválóan adja vissza a megjelenített színeket és nem befolyásolja az érintésérzékenységet. Könnyű, 0,26 mm vastagságú maratott üvegből készült. A felület keménysége (ellenállási fok) 9H, így rendkívül ellenálló a karcolásokkal szemben még éles tárgyakkal (kés, kulcsok) való érintkezéskor is. Továbbá, oleofób bevonattal van ellátva, amely minimalizálja az ujjlenyomatok vagy egyéb szennyeződések mennyiségét. A Hofi Pro+ kitűnően védi az értékes képernyőt extrém esések során. A telepítés rendkívül egyszerű és minden felhasználó számára hozzáférhető.
* Az üveg/fólia kizárólag a lapos kijelző részére van kivágva, kiemelkedő felületi szerkezettel rendelkező kijelzők esetében, a gyártó által adott modell alapján készített sablon alapján. Csak ezen módon készített üveg/fólia biztosítja a teljes kompatibilitást védő kiegészítőinkkel.
** A kijelzők különböző maratott éleinek köszönhetően, a védőüveg/fólia telepítése után az érintőképernyő körül finom légbuborék aureola jelenhet meg! Ez természetes helyzet, amely az adott kijelzőtől függ.
*** A termék fotói illusztrációs célt szolgálnak, a méretek függvényében az üveg más csomagolásban kerülhet kiszállításra.
Hogyan ellenőrizhető, hogy az adott kiegészítő kompatibilis az Ön iPad-jével?
Ez egyszerű, nézze meg az eszköz hátlapján található modellszámot, amely az A betűvel kezdődik:
Ez a termék kompatibilis az alábbi modellekkel: A2567, A2568, A2569, A2993, A2995, A2996.
TELEPÍTÉSI ÚTMUTATÓ:
1) A szerelést kezdje a fürdőszobában, közvetlenül egy fürdés után – a vízgőz magába szívja a levegő összes port, így az nem fog zavaró tényezőként jelentkezni a telepítés során.
2) Alaposan tisztítsa meg és zsírtalanítsa a képernyő felületét, majd törölje át egy száraz ronggyal, hogy fényes legyen.
3) Helyezze fel a fóliát a lehető legkiegyensúlyozottabban – használhat két darab szalagot, amelyeket az eszköz oldalához ragaszthat.
4) Szabaduljon meg a lég buborékoktól, alaposan nyomja meg a teljes felületet körkörös mozdulatokkal több tucat másodpercen keresztül. Úgy tegye, hogy a ragasztó réteg a lehető legjobban tapadjon az érintőképernyőhöz.
TERMÉK JELLEMZŐI:
– 100% Eredeti
– Eredeti csomagolásban szállítva
– 9H keménység
– Kivágott a lapos képernyő részéhez
– 2.5D maratott élek, kellemes tapintás
– További oleofób réteg
– Tökéletes átláthatóság
– Nem befolyásolja az érintőfunkciókat
– Méretek: 191x130mm
A CSOMAG TARTALMA:
2 x Hofi Glass Pro+ üveg
2 x Telepítő készlet